De Acqua di Parma Barbiere Refreshing Aftershave Emulsion in tube, afkomstig uit het Italiaanse Parma, is een luchtige verkoelende lotion die snel door de huid wordt opgenomen. Mogelijke huidirritatie en razorburn zullen direct op een milde wijze bestreden worden.
De formule met het revitaliserende hyaluronzuur en een combinatie van plantaardige oliën helpt de huid herstellen en heeft een hydraterende en verzorgende werking. Aangenaam is de subtiel aanwezige Colonia-geur.
De rijke combinatie van verfrissende en verzorgende ingrediënten in deze aftershave lotion bieden je direct het gewenste effect. Ervaar een gekalmeerde huid en het versnelt verdwijnen van eventuele roodheid na het scheren. De rijke maar luchtige lotion wordt door de huid opgenomen zonder het nalaten van een plakkerig laagje. Met een inhoud van 75 ml is de afterhave lotion in deze hygiënische tube je ideale reisgenoot.
De producten uit de Aqua di Parma Barbiere scheer- en verzorgingslijn zijn subtiel geparfumeerd met de iconische Colonia geur. De Colonia is een Acqua di Parma authentieke eau de cologne die al sinds de introductie in 1916 een symbool is voor de Italiaanse klasse.
Deze geur is tijdloos en geliefd vanaf het moment van introductie. Het bouquet, samengesteld met zonnige Siciliaanse citrusvruchten, is een elegante en frisse belichaming van het beste van Italië. Met het citrusachtig bloemenhart en een lavendel- en damast-rozenmix wordt de verfijnde geur afgerond met houtachtige noten van vetiver, sandelhout en patchoeli aan de basis.
Acqua di Parma staat voor Italiaanse verfijning en belichaamt subtiele luxe.