Design standaard voor scheerkwast en scheermes met zeepbakje van Mondial 1908 uit Florence, Italië. Deze houder is ambachtelijk geproduceerd van een zware kwaliteit messing. De houder is een stabiele thuisbasis voor een brede variatie scheerkwasten en scheermessen. Deze houder wordt geleverd in een luxe cadeauverpakking
In deze design houder wordt de scheerkwast liggend met de haren omlaag geplaatst. (Zie afbeelding.) Een ideale houder om je scheerkwast te laten drogen of bewaren. Het hangend bewaren van een scheerkwast met de haren omlaag gericht verlengt de levensduur van een scheerkwast aanzienlijk.
Het scheermes wordt rechtop naast de scheerkwast geplaatst.
In het zeepbakje passen de zeepjes van Mondial of Edwin Jagger. Ook kan dit zeepbakje perfect gebruikt worden gebruikt voor de aluinblok.
Let op: Deze houder wordt geleverd zonder scheerkwast en -mes