Proraso Scheercrème in tube zorgt in een handomdraai voor een comfortabel scheerschuim. Aangebracht met een scheerkwast biedt deze scheercrème een rijk en dicht scheerschuim wat garant staat voor een comfortabele scheerbeurt.
Proraso Cypress & Vetyver maakt deel uit van de Proraso Single Blade-serie. Deze scheercrème is bijzonder geschikt om te gebruiken voor een single edge blade of double edge blade scheersysteem. Het scheermes zal soepel over de huid glijden en biedt zo een comfortabele scheerbeleving.
Ervaar een prettige scheerbeurt én een heerlijk glad en verkoelend gevoel na het scheren met deze scheercrème van het Italiaanse Proraso. Deze scheercrème is vrij van kunstmatige toevoegingen zoals parabenen, siliconen, SLS en minerale oliën.
Wij adviseren het gebruik van een scheerkwast om ervoor te zorgen dat het scheerschuim optimaal zijn werk kan doen.