De Musgo Real scheerkwast Oak met Silvertip Fibre® haren, hét stijlvolle en ultieme accessoire om optimaal te genieten van de Musgo Real scheerbeleving. Silvertip Fibre® is een hoogwaardige synthetische vezel, praktisch gelijkwaardig aan de natuurlijke Silvertip das. De vezels zijn voelbaar zacht met versterkte middengedeelte en een speciale golving. Het handvat van deze stijlvolle scheerkwast is geproduceerd uit eikenhout en gesatineerd verchroomd metaal. Het is bijzonder corrosiebestendig, zeer duurzaam en bezit een luxe uitstraling.
Deze premium scheerkwast evenaart de prestaties van traditioneel dassenharen scheerkwast. Mede dankzij de technische kenmerken van de Fibre® haren, zoals een bredere basisdiameter, speciale golving en een zeer fijne tapse toeloop kunnen we spreken over een hoogwaardige kwaliteit synthetische scheerkwast. Deze met de hand bewerkte haren ontwikkelen eenvoudig een vol en romig schuim. Opvallend is de aangenaam masserende werking van deze synthetische scheerkwast.
De Musgo Real Oak scheerkwast is zeer duurzaam en bezit een luxe uitstraling. De haren zijn minder kwetsbaar dan de natuurlijke varianten en drogen na gebruik bijzonder snel snel.
Musgo Real, voor een vleugje luxe tijdens je dagelijkse scheer- en verzorgingsroutine.