Deze Tres Colori scheerkwast uit de nieuwe Evo serie is geproduceerd door Omega, uit het Italiaanse Bologna. De scheerkwast bevat een mooie kwaliteit silvertip synthetische haren met een knoopdikte van 28 mm. Het ergonomisch gevormde handvat is geproduceerd uit edelkunsthars in de kleuren van de Italiaanse vlag, groen, wit en rood. De kleur groen zou symbool staan voor de heuvels van het Italiaanse landschap, wit voor de Alpen en rood voor het vergoten bloed tijdens de Italiaanse vereniging. De kleuren worden ook wel gezien als de kleuren van de keuken van Italië. In dit geval staat rood voor tomaten, wit voor mozzarella en groen voor basilicum.
Deze scheerkwast is voorzien van Silvertip Fibre haren, een hoogwaardige synthetische vezel. Dankzij hun nieuwe technische kenmerken, zoals een bredere basisdiameter, speciale golving en een zeer fijne tapse toeloop, vertegenwoordigd deze EVO-serie de nieuwe generatie synthetische scheerkwasten.
De knoop, aanzienlijk groter dan de standaard norm ontwikkelt eenvoudig een vol en romig schuim. Opvallend is de aangenaam masserende werking van deze synthetische scheerkwast.